همیاری شکوفه های بهشتی

با الگوگیری و استعانت از رسول رحمت که هماره چون طبیبی دوّار به دنبال حل کردن مشکلات رنگ به رنگ مردم بود، خیریه محمد (ص)، سفیر مهربانی، که نهادی خود جوش و مردمی است، سرلوحه فعالیت‌های خود را حمایت از کودکان مستعد بی بضاعت قرار داد.

بدین منظور با راه اندازی طرح "شکوفه‌های بهشتی" به کشف استعدادهای کودکانی پرداخت که با وجود توانمندی‌های بسیار و هوش سرشار به دلیل ناتوانی‌های مالی خانواده از ادامه تحصیل محروم مانده‌اند. کودکان کار که در سطح شهرهای بزرگ به وفور دیده می‌شوند، نمونه بارزی از این کودکان معصوم هستند که به جای لذت بردن از روزهای بچگی و بهره مندی از تحصیل با مشکلات بزرگ و کوچک دست و پنجه نرم می‌کنند. همچنین خانواده های متعددی هستند که با وجود مشکلات شدید مالی از رها کردن فرزندان شان در محیط های نامناسب کاری اجتناب کرده اند؛ اما در تامین هزینه های بهداشتی و تحصیلی آنها در مانده اند.

خیریه محمد (ص)، سفیر مهربانی، در تلاش است زندگی را برای همه کودکان این مرز و بوم شادتر و سالم تر سازد.

همراهی با طرح "شکوفه‌های بهشتی "

 شادی و نشاط و امید، ارمغان یاری سبز شما خواهد بود. با حمایت و پشتیبانی از کودکان نیازمند می‌توانیم در ساخت جامعه‌ای شاد و به دور از بزه و ناامیدی سهیم باشیم.

از طریق عضویت در یکی از موارد زیر می‌توانید ما را در طرح "شکوفه‌های بهشتی" یاری کنید:

هم‌یارِ تحصیلی:

کم ترین میزان هزینه تحصیلی یک دانش آموز سالانه مبلغی معادل 360 هزار تومان است. خانواده ای با سه فرزند محصّل ناگزیر است ماهانه 90 هزار تومان هزینه نماید. با توجه به نابسمان بودن وضع معیشتی برخی خانواده ها و همچنین اجاره نشین بودن یا از کارافتادگی سرپرست خانوار یا صرف هزینه های درمانی برای یکی از اعضای خانواده یا ... هزینه تحصیلی این فرزندان به سختی تامین می‌گردد. شما عزیزان می‌توانید تنها با پرداخت ماهیانه 30 هزار تومان (یا بالاتر) «هم یار تحصیلی»یکی از فرزندان تحت پوشش طرح "شکوفه‌های بهشتی" گردید.

هم‌یارِ درمانی:

برخی از این کودکان به دلیل بیماری‌های جسمیِ خود یا خانواده‌شان (از قبیل سرطان، قطع عضو، از کارافتادگی و ...) در فشار مضاعف مالی هستند. بسیاری از این خانواده ها حتی در پرداخت هزینه‌های رفت و آمد به بیمارستان عاجزند و از این رو درمان دلبندان‌شان را متوقف می‌سازند. شما مهرورزان می‌توانید به عنوان «هم یار درمانی»بخشی از هزینه های درمانی این عزیزان را عهده دار گردید.

همچنین هرگونه خدمت رسانی در راستای درمان و سلامت این عزیزان مشمول طرح «هم یار درمانی»می‌گردد. (به عنوان نمونه پزشک یا پرستار متعهدی که ما را در تسهیل امر درمان این عزیزان یاری می‌کند.)

حامیِ شکوفه:

شما خیرین دلسوز می‌توانید حامی مستقیم یک یا چند نفر از فرزندان مستعد اما بی بضاعت سرزمین عزیزمان گردید و در رشد و تربیت ایشان سهیم شوید. در این صورت رسیدگی به مسائل مالی، تحصیلی، درمانی و تربیتی این فرزند به شما حامی بزرگوار واگذار می‌گردد و نام شما در کارت شناسایی وی به عنوان حامی مستقیم ثبت می‌گردد.

گذشته از موارد ذکر شده خیریه محمد (ص)، سفیر مهربانی، آمادگی دریافت هرگونه کمک و هدیه - اعم از نقدی و غیر نقدی - از سوی شما عزیزان را دارد.

همچنین درصورتی که شما بزرگواران، کودک یا نوجوانی را می‌شناسید که استعداد و شور و شوق تحصیل دارد اما به دلیل مسائل مالی از این نعمت محروم گردیده یا در شُرُف محرومیت است با ما در میان بگذارید تا پس از بررسی های لازم او نیز از حمایت‌های طرح « شکوفه های بهشتی »بهره مند گردد. شما عزیزان می‌توانید از طریق همین سایت با ما در تعامل باشید و یا با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

021-55166917

021-33004765

Featured Stories

کانال های ارتباطی

شماره تماس: 021-55166917

ایمیل: info@mohammadcharity.com

آدرس: تهران، ابتدای بزرگراه محلاتی، خیابان مخبر شمالی (عارف شمالی)، کوچه دیانه، پلاک 7، واحد 1

Image
Image