درباره خیریه محمد(ص)، سفیر مهربانی

Image
Image
Image

حامی مادرانی شدیم که بی پناه و مستاصل، در پی لقمه نانی برای سیر کردن شکم فرزندانشان، پینه بر دستشان و بغض در گلوی شان نشسته بودند.

حامی پدرانی شدیم که روزگار، مهربانی اش را از ایشان دریغ کرده بود و شرمنده ی زن و فرزند، ناتوان و رنجور در بستر بیماری افتاده بودند.

حامی کودکانی شدیم که همتای فرزندان ما حق زندگی، حق شادی، حق امنیت، حق سیر بودن، حق تحصیل، ... داشتند ولی از همه ی این حقوق، محروم بودند.

حامی دانش آموزانی شدیم که باهوش تر و مستعدتر از خیلی های دیگر بودند اما برای تامین نیازهای خانواده ی خود، دست از تحصیل کشیده بودند.

تاریخچه

خیریه محمد (ص)، سفیر مهربانی، فعالیت خود را از سال 1387 آغاز نموده است. رسالت این خیریه ارتقای سطح معیشتی، بهداشتی، درمانی و تربیتی اقشار جامعه است و برای تحقق این امر در حوزه های «مالی»، «فرهنگی»و «حمایتی»فعالیت می کند. آنچه خیریه محمد (ص)، سفیر مهربانی را از سایر موسسات خیریه متمایز می سازد تمرکز این خیریه بر دو امر مهم است.

نخست:شناسایی دانش آموزان مستعد بی بضاعت و سرپرستی مالی و تربیتی ایشان (طرح شکوفه های بهشتی)؛

دوم:تلاش برای ارتقاء تربیتی و فرهنگی افراد تحت پوشش.

Image

اهداف و دیدگاه ها

خیریه محمد (ص)، سفیر مهربانی، با هدف ارتقاء سطح زندگی مادی و معنوی افراد نیازمند، به رشد و تعالی مادی و معنوی همه انسان های روی زمین می اندیشد.

این بخش با هدف ارائه خدمات تربیتی، فرهنگی، تحصیلی، آموزشی، به دانش آموزان تیزهوش و مستعد کشور، که به دلیل فقر مالی و فرهنگی از ادامه تحصیل بازمانده اند شکل گرفته است.

این بخش با هدف ارائه خدمات درمانی، بهداشتی به بیماران مستمند در سطح کشور شکل گرفته است تا با حمایت مردمی و کادر درمانی متعهد و مسئول مرهمی بر آلام جسمی و روحی بیماران باشیم.

این خیریه در تلاش است تا با همراهی خیرین و مشارکت مددجویان تحت پوشش، در آینده به درآمدزایی و خودکفایی برسد و عایدات حاصل را در راه گسترش خدمات به نیازمندان صرف نماید.

از آنجا که تربیت صحیح و ارتقاء سطح فرهنگی انسانها از بزرگترین امور خیر محسوب می شود، خیریه محمد (ص)، سفیر مهربانی، در تلاش بوده تا در زمینه های فرهنگی نیز کوشا باشد و توفیقاتی را به دست آورد

کانال های ارتباطی

شماره تماس: 021-55166917

ایمیل: info@mohammadcharity.com

آدرس: تهران، ابتدای بزرگراه محلاتی، خیابان مخبر شمالی (عارف شمالی)، کوچه دیانه، پلاک 7، واحد 1

Image
Image